Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 4 950 грн. - 20 550 грн.

Ширина блоку

Ширина блоку

Призначення

Призначення

Колір

Колір

Колір (всередині)

Колір (всередині)

Стиль

Стиль

Товщина полотна

Товщина полотна

Товщина металу полотна

Товщина металу полотна

Тип коробу

Тип коробу

Заповнення полотна

Заповнення полотна

Заповнення короба

Заповнення короба

Оздоблення зовнішнє

Оздоблення зовнішнє

Оздоблення внутрішня

Оздоблення внутрішня

Стеклопакет

Стеклопакет

Кування

Кування

Кількість петель

Кількість петель

Контури ущільнення

Контури ущільнення

Тип ручки

Тип ручки

Нові повідомлення у блозі

На поверх

Активні фільтри

Пропонуємо широкий асортимент дверей у тамбурі у кількох цінових категоріях. Продукція виготовляється з високоякісних матеріалів та відповідає всім стандартам якості. Модельний ряд містить широкий вибір кольорів та дизайнів у стандартних розмірах, щоб задовольнити будь-який смак та потребу. Наша продукція проста в установці та не потребує спеціального обслуговування.

На що зверніть увагу при виборі дверей у тамбур

При виборі дверей для тамбуру необхідно враховувати кілька важливих факторів. Ось деякі з них:

  1. Розміри дверного отвору. Обов'язково виміряйте висоту та ширину отвору, щоб вибрати двері потрібного розміру. Це не складно зробити за допомогою звичайної рулетки і розмова з менеджером буде предметнішою.
  2. Матеріал дверей. Двері для тамбуру повинні бути виготовлені з матеріалу, який не тільки красивий, але і міцний і довговічний. Оптимальним варіантом будуть двері з металу в порошковому фарбуванні або МДФ-накладкою.
  3. Стиль дверей. Двері повинні відповідати стилю вашого будинку чи під'їзду. Наприклад, якщо у вашому будинку є більшість дверей у класичному стилі, виберіть двері з елементами декору в цьому ж стилі.
  4. Функціональність. Враховуйте, яку функцію повинні виконувати двері. Якщо вам потрібна звукоізоляція або збільшена міцність, вибирайте двері відповідними характеристиками.
  5. Бюджет. Вибирайте двері в межах своїх фінансових можливостей. Не варто економити на якості, а й переплачувати теж не варто. Якщо вам потрібно просто відгородити тамбур для зберігання об'ємних малоцінних речей, можна вибрати найпопулярніші технічні двері.

Враховуючи всі ці фактори, ви зможете вибрати відповідні двері на поверх у загальний коридор.

Фото дверей у загальному коридорі

Фото Технічних тамбурних дверей
Фото двері в тамбур під'їзду
Фото двері в загальний коридор
Фото двері на сходову клітку

Фото дверей різних стилів встановлених у тамбурі на поверсі

Решітчасті двері на сходовий майданчик

Гратові двері на сходовий майданчик – це двері, які мають металеву раму, заповнену вертикальними та горизонтальними прутами з отворами між ними. Вони зазвичай встановлюються на сходових прольотах або майданчиках, щоб забезпечити безпеку, захист від падіння, а також вентиляцію та освітлення.

Тамбурні двері з ґратами на сходовому майданчику можуть мати різні конструктивні особливості та варіанти оздоблення. Наприклад, вони можуть бути з одним або декількома замикаючими пристроями, можуть бути пофарбовані в різні кольори або залишені в натуральному вигляді. Залежно від дизайну та стилю інтер'єру, ґратчасті двері до тамбуру можуть доповнювати загальну архітектурну концепцію приміщення, створюючи єдиний стильний образ.

На даний момент ґратчасті двері в тамбурі відсутні в нашому асортименті.

Купити тамбурні металеві двері з установкою

Інтернет магазин DOORHUB пропонує не тільки купити вхідні двері на сходовий майданчик, а й повний комплекс послуг: доставка по Києву та передмісті, професійний монтаж, встановлення додаткової фурнітури за потреби, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ми гарантуємо високу якість наших тамбурних дверей та пропонуємо доступні ціни. Наша команда професіоналів завжди готова допомогти з вибором та відповісти на ваші запитання. Купуйте металеві двері для тамбуру у нашому магазині DOORHUB та забезпечте себе захист від непроханих гостей.