Нові повідомлення у блозі

Розміри вхідних дверей у квартиру

Правильні розміри вхідних дверей відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки, комфорту та естетики вашої квартири. Вони не тільки захищають ваш будинок від проникнення, але й забезпечують хорошу ізоляцію та енергоефективність.

Зміст:

 

Стандартні розміри вхідних дверей у квартиру

На сьогоднішній день в Україні існують стандартні розміри вхідних дверей, які широко використовуються у квартирах. Ці розміри можуть змінюватись в межах кількох сантиметрів, що практично ніяк не впливає на розміри отворів під них.

Стандартна ширина

Зазвичай стандартна ширина вхідних дверей для квартири складає:

 • 86 см
 • 96 см

Вибір ширини залежить від індивідуальних переваг, доступного простору та потреб.

Стандартна висота

Стандартна висота вхідних дверей зазвичай складає:

 • 204-205 см

Існують також двері з більшою висотою, такі як 210 см або 220 см або меншою – 180 або 190 см. Вибір висоти залежить від висоти стель у приміщенні та зовнішнього вигляду дверей.

Приклади хороших стандартних дверей у квартиру

Двері в наявності на складі у Києві. Мають стандартні розміри по ширині – 86 і 96 см. Можливе встановлення протягом 1-2 днів.

Значення правильних розмірів вхідних дверей

 • Мінімальні терміни та ціни. Якщо у вас отвір у квартирі під стандартні двері – встановити її можна в деяких випадках навіть у день замовлення, а ціна на них буде мінімально можливою. Якщо отвір нестандартний і ви не хочете привести його до стандарту – час виготовлення дверей буде досить значним, а ціна вища на 30-40%. І стикатися з цими незручностями доведеться при кожній заміні дверей.
 • Захист від проникнення. Вхідні двері є першою лінією захисту вашого будинку від злодіїв та непроханих гостей. Правильні розміри дверей забезпечують надійне закриття та запобігають можливості підбору або злому замку. Крім того, двері повинні бути достатньо широкими, щоб забезпечити зручний прохід та запобігти можливості застрягання під час евакуації.
 • Поліпшення ізоляції. Правильні розміри вхідних дверей також сприяють покращенню ізоляції приміщення. Щільне прилягання дверей до рами та підлоги допомагає запобігти проникненню холодного повітря та витоку тепла. Це особливо важливо у холодні зимові місяці, коли хороша теплоізоляція допоможе знизити витрати на опалення.

Як вибрати правильні розміри вхідних дверей

Вибір правильних розмірів вхідних дверей важливий для забезпечення правильної установки та функціональності. Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Вимірювання отвору вхідних дверей

Перед покупкою нових вхідних дверей необхідно правильно виміряти існуючий отвір у вашій квартирі. Виміряйте ширину та висоту отвору, щоб переконатися, що нові двері підходять до наявних розмірів.

Щоб правильно виміряти отвір, необхідно за допомогою рулетки провести замір його ширини та висоти мінімум у 3-х місцях. З 3-х або більше значень оберіть найменші – це буде розмір отвору.

Як виміряти отвір вхідних дверей

Якщо у вхідному отворі вже встановлені двері, вимір необхідно проводити з внутрішньої сторони від стінки до стінки. Вимірювати розмір полотна дверей немає необхідності – у різних моделей воно може бути різним.

Перевірка стандартних розмірів

Вимірювання допоможе вам визначити, наскільки близько до стандартних розмірів повинні бути ваші нові двері. Це особливо важливо, якщо ви хочете мати можливість легко замінити двері у майбутньому.

Не забувайте, що розмір отвору під вхідні двері повинен бути на 1-2 см більшим по всьому периметру дверного блоку.

Консультація з професіоналами

Якщо ви сумніваєтеся у виборі розмірів, краще проконсультуватися з професіоналами. Зверніться до фахівців із встановлення дверей або майстрів, які можуть допомогти вам вибрати та встановити правильні вхідні двері.

Ви завжди можете зв'язатися з нами за контактними телефонами і наші досвідчені менеджери допоможуть підібрати правильні двері за лічені хвилини. Якщо ви сумніваєтеся у правильності своїх дій або у вас якась складна ситуація, можна оформити виїзд замірника, який здійснить замір прорізу.

Індивідуальні розміри вхідних дверей

В деяких випадках може знадобитися замовити вхідні двері з нестандартними розмірами. Це може бути необхідно, якщо ви маєте особливі потреби або якщо ви хочете створити унікальний дизайн для вашої квартири.

Індивідуальні потреби

Якщо у вас є особливі вимоги, наприклад, якщо вам потрібні двері більшої ширини або висоти, ви можете замовити індивідуальні розміри вхідних дверей.

Замовлення нестандартних дверей

Для замовлення вхідних дверей з нестандартними розмірами найкраще звернутися до фахівців. Виробники дверей зможуть виготовити двері за вашими індивідуальними розмірами та дизайном.

Переваги правильних розмірів вхідних дверей

 • Безпека та захист. Правильні розміри вхідних дверей забезпечують надійний захист вашого будинку від проникнення. Вони запобігають злому або підбору замку, забезпечуючи безпеку для вас і вашої родини.
 • Енергоефективність. Хороша ізоляція, що забезпечується правильними розмірами дверей, допомагає зберігати тепло в зимовий період та прохолоду у літній період. Це дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання повітря, що є економічно вигідним.
 • Зовнішній вигляд та естетика. Правильні розміри вхідних дверей також є важливими з естетичної точки зору. Вони допомагають створити гармонійний зовнішній вигляд фасаду будівлі та підкреслити його стиль та дизайн. Виберіть двері, які відповідають загальному стилю вашої квартири і додають їй привабливості.

Як визначити бік відкриття вхідних дверей

Для визначення сторони відкриття вхідних дверей необхідно виконати такі дії.

Станьте перед своїми дверима зі ЗОВНІШНЬОГО боку, двері повинні відчинятися НА СЕБЕ і подивіться на петлі:

 • якщо петлі знаходяться зліва – це ліве відкривання;
 • якщо петлі знаходяться праворуч – це праве відкривання.

Наочніший приклад на це фото (вид зверху).

Як визначити бік відкриття вхідних дверей?

Вхідні двері до квартири стандартних розмірів мають як праве, так і ліве відчинення. Але при цьому тип відкривання лише зовнішній. Двері для квартири з внутрішнім відкриттям можна виготовити тільки на замовлення (можливість виготовлення в даний момент та термін уточнюйте у менеджера).

Висновок

Правильні розміри вхідних дверей у квартиру мають величезне значення для вашої безпеки, комфорту, естетики, втрат часу та гаманця. Вибір стандартних або індивідуальних розмірів залежить від ваших потреб та переваг. Незалежно від обраного варіанта, важливо виміряти існуючий отвір, проконсультуватися з професіоналами та вибрати двері, які забезпечать надійний захист, гарну ізоляцію та привабливий зовнішній вигляд.

Posted in: Блог

Leave a comment